محصولات اوتک

نسل جدید کولرهای هوشمند اوتک

 کولرهای اوتک برای منازل ، ادارات و مکان های صنعتی و فضاهای بزرگ به خوبی طراحی شده است. بدنه این کولرها از جنس پلیمر مقاوم است. پدهای سلولزی کولرهای اوتک بهترین کیفیت را دارند و مواد اولیه پدها از کشور فنلاند تهیه شده است.اتصال مستقیم الکتروموتور به پروانه باعث شده که این کولرها نیازی به تسمه فولی و یاتاقان نداشته باشند.

نسل جدید کولرهای هوشمند اوتک را از تهران تاسیسات بخواهید...

محصولات اوتک

مهمترین مزایا و ویژگی های کولر اوتک

کولر آبی اوتک همانند سایر کولرها از نوع تبخیری می باشد، از طریق تبخیر قطره های آب،  گرمای هوا را به خود جذب می کند و فن آن که به صورت سانتریفیوژ یا محوری است محیط اطراف را خنک می‌کند.

استفاده از پد های سلولزی که موجب افزایش قدرت جذب آب می‌شود و توان خنک کاری کولر را بیشتر می‌کند.

دارای ترموستات دیجیتال و ریموت کنترل هوشمند که به راحتی دمای محیط را می توان تنظیم و زمان روشن و خاموش کردن را مشخص کنید.

کولر اوتک دارای سیستم تخلیه اتوماتیک آب قدیمی و جایگزین کردن اب جدید می باشد. این امکان به منظور افزایش سطح بهداشت و کیفیت خنک کنندگی محیط ایجاد شده است.

وجود سیستم آبرسانی مدرن که باعث توزیع آب بر روی پد های سلولزی می‌شود و میزان خنک کاری را افزایش می ‌دهد.

این کولر به دلیل بهینه سازی عملکرد و راندمان بالا،کمترین میزان مصرف برق را در بین سایر کولر ها به خود اختصاص داده است.

به دلیل بهتر شدن کیفیت مواد بدنه و پد های خنک کاری طول عمر قطعات این محصول بالا رفته و حداقل نیاز به تعمیر و نگهداری را دارد.

مقایسه محصولات کولر آبی اوتک با سایر کولرهای آبی

از جمله ویژگی های کولر های هوشمند اوتک می توان به طول عمر بالا ،بدون ارتعاش بودنو دارا بودن قابلیت تنظیمات دستی اشاره کرد. همچنین امروزه مهم ترین نکته در زمان خرید لوازم برقی مصرف انرژی آن هاست. کاهش چشمگیر مصرف آب و برق از مهم ترین ویژگی های کولر های اوتک می باشد. سایر ویژگی های به شرح زیر می باشد:

ویژگی های استانداردی، فنی و اقتصادی محصولات اوتک

تامین صددرصد هوای تازه از بیرون

قابل عرضه در مدلهای روبرو زن و بالازن و همچنین پایین زن می باشد. استفاده از سرمایش تبخیری نیازمند سرمایه گذاری اولیه کمتری نسبت به دیگر سیستم های سرمایشی می باشد. دارای تامین کننده استانداردهای دما و رطوبت و تعداد تعویض هوا در فضای داخلی و همچنین حذف آلودگی های زیست محیطی در مقایسه با چیلرها را دارد. تامین 100% هوای تازه از محیط بیرون می باشد چون بدن انسان نیاز به اکسیژن و رطوبت کافی دارد که هر دوی این عوامل در سیستم تبخیری پربازده، و در مناطق خشک و نیمه خشک به خوبی تامین می گردد.

محصولات اوتک
محصولات اوتک

کاهش برق مصرفی

در این کولر از موتور براشلس با سوپر مگنت و راندمان بالا استفاده شده است. کولر اوتک فاقد تسمه، پولی و یاتاقان است که این موارد موجب کاهش استهلاک انرژی خواهند شد.از سیستم کنترل هوشمند ظرفیت و دما استفاده می‌شود. از سیستم هوشمند کنترل مصرف آب و برق استفاده شده است.تامین برودت مورد نیاز با تغییر سرعت فن از حدقل تا حداکثر بخاطر بازده بسیار بالای پدهای تبخیری و مصرف حداقل انرژی یکی دیگر از دلایل کاهش مصرف برق است.

خرید محصولات اوتک

در این مطلب شما عزیزان را با محصولات اوتک آشنا کردیم، که از جدیدترین نسل کولر‌های آبی می‌باشد. این کولر به دلیل کاربرد جدیدترین مواد در ساخت بدنه و سایر ویژگی های منحصربه‌ فرد دارای راندمان بسیار بالاتری نسبت به سایر کولر های آبی است؛ به همین دلیل این کولر گزینه ای مناسب برای جایگزینی کولر شماست.

اگر قصد خرید یک کولر  مناسب را دارید می توانید جهت مشاوره و یا خرید با ما تماس حاصل فرمایید.

0
  0
  سبد خرید
  سبدخرید شما خالی استبازگشت به خرید

  این سایت به فروش میرسد.

  Days
  Hours
  Minutes
  Seconds

  جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

  مهدی حسینیان