نصب کولرگازی و اسپیلت

این مجموعه دارای کادری مجرب و متخصص است که ارائه دهنده انواع خدمات در زمینه سیستم های گرمایشی و سرمایشی است. مجموعه تهران تاسیسات با تجربه چندین ساله خود همواره در تلاش برای جلب رضایت حداکثری مشتریان خود بوده است تا انواع خدمات مانند نصب کولر گازی، تعمیر کولر گازی و سرویس کولر گازی را به بهترین نحو به مشتریان ارائه کند.

مراحل نصب اسپلیت و کولر گازی

ما در اینجا مراحل نصب اسپلیت را به صورت مختصر برای شما توضیح خواهیم داد اما توصیه می شود این کار را به افراد مختصص و کسانی که در این کار سر رشته دارند بسپارید و خودتان اقدام به نصب نکنید. پیشنهاد ما این است که از تیم متخصص تهران تاسیسات برای نصب کولر گازی استفاده کنید تا مشکلی در نصب برای شما پیش نیاید.

مراحلی که باید در نصب اسپلیت آنها را به خوبی انجام دهید عبارت است از:

 1.  

نکات قابل توجه در نصب اسپلیت:

عوامل موثر بر قیمت نصب اسپلیت و کولر گازی

معمولا پس از نصب کولر گازی و اسپلیت، نصب و راه اندازی آن توسط تیم متخصص شرکت ارائه کننده انجام شده و معمولا مبلغی بابت نصب کولر گازی دریافت نمی شود. بسیاری از شرکت های معتبر مانند مجموعه تهران تاسیسات همزمان با نصب کولر گازی توسط تیم فنی در محل گارانتی دستگاه را هم فعال می کنند.

نصب بخش های مختلف​

کولر های گازی از دو بخش داخلی و خارجی تشکیل شده است که هر کدام نیاز به نصب و راه اندازی و سرویس جداگانه دارند. بخش های خارجی کولر گازی در فضای بیرونی ساختمان نصب می شوند حاوی کمپرسور، کوندانسور و منبع گاز فریون هستند.

محل قرارگیری یونیت ها

از مواردی که روی اجرت نصب کولر گازی و یا اسپیلت اثر گذار است محل قرار گیری آن است. گاهی به دلیل قرار گرفتن یونیت داخلی در محلی با دسترسی سخت، ساعت و میزان کار متخصص افزایش یافته و باعث افزایش دستمزد می شود.

قدرت و ظرفیت اسپلیت

قدرت کولر ارتباط مستقیمی روی اجرت نصب کولرهای گازی دارد. هزینه تامین ملزوماتی که در نصب استفاده می شوند و هزینه ایاب و ذهاب بر عهده مشتری است.

هزینه های احتمالی نصب اسپلیت

گاهی هزینه شارژ گاز تکمیلی کولر هم به هزینه نصب اضافه می شود. یا در مواردی که نصاب تمامی کارهای نصب را به عهده می گیرد، قیمت نگهدارنده ها و پایه های آهنی روی پشت بام یا دیوار و بالکن نیز باید در مجموع هزینه های نصب کولر در نظرگرفته شود.

نصب اسپلیت و کولر گازی

برای نصب اسپلیت و کلر گازی خود با تیم حرفه ای تهران تاسیسات تماس بگیرید تا در کمترین زمان کولر گازی شما را به بهترین نحو نصب نمایند.

0
  0
  سبد خرید
  سبدخرید شما خالی استبازگشت به خرید

  این سایت به فروش میرسد.

  Days
  Hours
  Minutes
  Seconds

  جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

  مهدی حسینیان