نصب کولر اوتک

مزایای خرید کولر اوتک

نصب کولر اوتک با شروع فصل گرم سال یکی از پر درخواست ترین خدمات سرمایشی است. نصب کولر آبی یکی از موثر ترین راه های کاهش دمای محیط در اکثر نقاط آب و هوایی ایران است.

شاید برای شما نیز پیش آمده باشد که نصاب کولر آبی کار نصب را به درستی انجام نداده باشد و باعث ایجاد مشکل و خسارت به شما شده باشد. مجموعه تهران تاسیسات با استفاده از متخصصین ماهر در کمترین زمان ممکن و به صورت رایگان کولر شما را نصب می کند.

نصب کولر اوتک

نکاتی در مورد نصب و تعویض پوشال در کولر آبی

ابعاد کولر

در صورتی که محل نصب کولر شما در پشت بام است قبل از خرید به ابعاد کولر آبی مورد نیاز که در جدول مشخصات فنی هر کولر آبی آورده شده است و امکان عبور آن از درب پشت بام ساختمان دقت فرمائید. انواع کولرهای آبی ثابت معمولا روی پایه از نبشی نمره 3 یا 4 بر اساس ارتفاع مورد نیاز قرار می گیرند.

عملکرد کولر

با توجه به اینکه استفاده از کولر های آبی معمولا در مناطقی با آب و هوای نسبتا خشک تابستانی رایج است و هر کولر آبی به صورت متوسط 300 تا 400 لیتر آب مصرف می نماید. بنابراین بهتر است با نصب یک ترموستات در مسیر جریان برق کلید کولر آبی خود نسبت به کنترل عملکرد کولر و مصرف غیر ضروری آب و برق کولر آبی در بسیاری از زمان ها اقدام فرمائید.

محل نصب کولر

با توجه به نحوه خنک کنندگی هوا در تمامی مدل های کولر های آبی لازم است به منظور جلوگیری از شرجی شدن هوا محل نصب کولرهای آبی به گونه ای انتخاب شوند که کولر آبی قادر به استفاده از هوای آزاد باشند.

پوشال کولر

هرسال باید پوشال کولر را عوض کنید و کولر را توسط سرویسکار، سرویس نمایید، طوریکه سطوح داخلی و کف کولر نیز باید کاملاً تمیز شود. زمان تعویض پوشال در کولرهای آبی با پوشال، حداقل سالی یک بار و در شهرهای با هوای آلوده مانند تهران، دو بار در سال می باشد.

تراز کولر

یکی از نکات مهم در هنگام نصب کولر آبی توجه به موضوع تراز دقیق کولر است. در صورت عدم رعایت این موضوع توزیع آب روی پوشال ها  بصورت یکنواخت انجام نمی شود و بخشی از سطوح خنک کننده خشک و بدون کاربری باقی مانده و موجب کاهش میزان خنک کنندگی هوای خروجی از کولر آبی می شود.

نصب کولر اوتک

رعایت نکات ایمنی در راه اندازی کولرهای آبی الزامی است

 • برق گرفتگی شایع ترین خطری است که موقع سرویس و راه اندازی کولر های آبی سرویس کاران را تهدید می کند زیرا این کولر ها مرطوب هستند و رطوبت باعث تشدید برق گرفتگی می شود.
 • بدنه کولر آبی فلزی است و سیم پیچی آن کمی مبهم است پس سرویس و نصب آن را به دست افراد متخصص بسپارید و هرگز خودتان این کار را انجام ندهید.
 • اگر تازه به خانه‌ای اسباب‌کشی کرده‌اید، قبل از تعویض پوشال کولر آبی، ابتدا با یک فازمتر بدنه کولر آبی را چک کنید تا برق نداشته باشد.

نصب کولر آبی خود را به ما بسپارید

شما می توانید جهت نصب کولر اوتک با مجموعه تهران تاسیسات تماس حاصل فرمایید تا متخصصان ما در محل حاضر شده و کولر آبی شما را به بهترین نحو ممکن نصب نمایند.

0
  0
  سبد خرید
  سبدخرید شما خالی استبازگشت به خرید

  این سایت به فروش میرسد.

  Days
  Hours
  Minutes
  Seconds

  جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

  مهدی حسینیان