نصب رادیاتور در شهریار

نصب رادیاتور در شهریار

نصب رادیاتور در شهریار به عنوان یک سیستم گرمایشی با توجه به آب و هوای خنک این منطقه بسیار مهم است. همیشه پس از خرید محصول اورجینال و با کیفیت، روش نصب صحیح و نگهداری آن بسیار با اهمیت است. به همین دلیل قصد داریم که شیوه های صحیح نصب رادیاتورها را بیان کنیم. همچنین شما را با بهترین نمایندگی ارائه دهنده انواع خدمات محصولات گرمایشی و سرمایشی در شهریار آشنا کنیم. تا با خیالی آسوده نسبت به دریافت خدمات با کیفیت اقدام نمایید.

شناخت اتصالات هنگام نصب رادیاتور

نصب اتصالات رادیاتور در شهریار

برای یک نصب اصولی و درست باید نکات مختلفی رعایت شود. رادیاتورها یا همان شوفاژ دارای دو مجرای آب می باشد. این مجرا بدین شکل است که دارای یک مجرای آب گرم و یک مجرای آب سرد است. هنگام لوله کشی این مجراها باید دارای فاصله مشخصی از یکدیگر باشند. متناسب با نوع رادیاتور این فاصله از 35، 50 و یا 60 سانتی متر متغیر است. این قسمت ها پس از انجام لوله کشی به وسیله بست و اتصالات به لوله ها متصل می شوند. نکته دیگر این است که این دو قسمت از لحاظ شیوه اتصال و یا نوع آن با یکدیگر تفاوتی ندارند. همچنن اندازه آن ها نیز با بکدیگر برابر است.

نکات مهم برای نصب رادیاتورها

موارد مهم نصب رادیاتور در شهریار

 • زمان نصب نباید هیچ فشاری از قسمت شیر آلات روی دیوار وارد نمایید. ایجاد فشار بر روی شیر آلات و دیوارها، به مرور زمان سبب ترک خوردگی و یا نشتی در آن قسمت می شود.
 •  ارتفاع مناسب شوفاژ از کف تمام شده ساختمان 7 الی 10 سانتی متر است. چرا که در این صورت چرخش هوا به شکل بهتری انجام می گیرد.
 • هنگام نصب بهتر است که از شیر ترموستات بهره ببرید. این کار موجب کاهش مصرف گاز، صرفه جویی و در نتیجه افزایش طول عمر پکیج شما می شود.
 • برای کاهش مشکل نشت آب می توان هنگام نصب از هواگیری اتوماتیک استفاده کرد. همچنین علاوه بر سهولت کار، دقیق تر نیز انجام می شود. هواگیری مناسب در افزایش عمر رادیاتور شما نقش مهمی دارد.
 • حفظ فاصله حداقلی شوفاژها از دیوار و کف سازه هنگام نصب. این امر در افزایش راندمان آن ها تاثیر زیادی دارد.
 • برای کارکرد بهتر پس از نصب بهتر است هر از گاهی آن ها را تمیز کنید. چرا که راندمان و کارکرد آن را افزایش و افزایش تمیزی دیوارها نیز می گردد.
 • هنگام نصب دقت نمایید قسمتی را انتخاب نمایید که تا حد امکان از وسایل خانه به دور باشد. تا رادیاتور بتواند با شرایط بهتری فضای داخلی را گرم کند و دما راحت تر به گردش در بیاید.

موارد مورد نیاز هنگام نصب

نکات مهم هنگان نصب رادیاتور در شهریار

در ابتدا برای این کار باید براکت هایی رادیاتورها را نگه می دارند، بر روی دیوار قرار دهید. همچنین پیش از این کار نیز می توانید با محاسبه یا دریافت راهنمایی از متخصصان نصب رادیاتور در شهریار ، تعداد براکت، اسنب تاگل ها و پیچ ها را جویا شوید. حالا زمان آن است که مطابق با قسمت پشتی رایداتور، دیوار را سوراخ نمایید. نصب صحیح براکت ها از اهمیت بالایی برخوردار است تا بتوانند به خوبی رادیاتور را در جای خود نگه دارد. پس از این کار و برای اینکه براکت و رادیاتور هنگام نصب در تماس نباشند، از پلاستیک های کوچکی استفاده نمایید. پس از آن نوبت به بستن شیرهای آب می رسد.

بهترین خدمات نصب رادیاتور در شهریار

همان طور که اشاره شد، نصب صحیح رادیاتورها از اهمیت بالایی برخوردار هستند. به همین منظور و پیش از آن که خودتان بخواهید دست به کار شوید، بهتر است از ارفاد متخصص در این زمینه کمک بخواهید. مجموعه آقای تاسیسات به عنوان بهترین عرضه کننده انواع سیتسم های سرمایشی و گرماشی، خدمات متنوعی را نیز ارائه می نماید. یکی از این خدمات نصب رادیاتور در شهریار است. شما می توانید برای دریافت این خدمات با شماره های ذیل تماس حاصل فرمایید. تا متخصصان این مجموعه در اسرع وقت در محل مورد نظر شما حاضر شوند.

۰۲۱۶۵۵۵۵۵۳۹

۰۹۹۰۷۵۷۵۷۵۵

۰۲۱۹۱۳۰۵۵۳۰

 

 

 

 

 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جستجو

آخرین مقالات

تبلیغات

0
  0
  سبد خرید
  سبدخرید شما خالی استبازگشت به خرید

  این سایت به فروش میرسد.

  Days
  Hours
  Minutes
  Seconds

  جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

  مهدی حسینیان