خرید محصولات سرمایشی در شهریار

خرید محصولات سرمایشی در شهریار

سیستم سرمایشی چیست و چه کاربردی دارد؟

 

سیستم سرمایشی به نوعی سیستم گفته می شود که جهت خنک کردن  محیط استفاده می شود. این سیستم ها انواع مختلفی دارند برای مثال میتوان: کولرهای آبی، کولرهای گازی، فن کوئل ها، چیلرها و … را نام برد و هر کدام از این سیستم ها بسته به شرایط محیط می توانیم از آن ها استفاده کنیم.

 

خرید محصولات سرمایشی در شهریار

 

برای انتخاب بهترین سیستم سرمایشی برای ساختمان خود نیازمند است که سیستم های سرمایشی رو به خوبی بشناسید. بهترین سیستم سرمایشی سیستمی است که قیمت مناسب، دارای کمترین مصرف انرژی باشد و فضای کمتری را اشغال کند. بعضی از سیستم های تهویه، انرژی زیادی را مصرف می کنند که نه به سود صاحبخانه و نه به سود محیط زیست است. بنابراین برای خرید محصولات سرمایشی در شهریار می توانید با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

 

کاربرد‌های سیستم سرمایشی

 

مهم ترین کاربرد های سیستم سرمایشی خنک کردن محیط به طور یک نواخت می باشد.  در برخی از تجهیرات به دلیل استفاده از فیلتر های موجود در سیستم خاصیت ضد آلرژی و باعث از بین بردن گرد و غبار می شود.

انواع سیستم های سرمایشی

 

 • کولر آبی
 • کولر گازی ( اسپیلت )
 • فن کویل
 • چیلر
 • داکت اسپیلت

 

مزایای سیستم سرمایشی

 

برخی از مزایایی سیستم سرمایشی خوب عبارتند از :

 

1.آرامش و سکوت:

برای سیستم سرمایشی مواد جاذبی استفاده می شود که از سر و صدا جلوگیری می کند.

 

2.ترموستات‌های کنترل دمای هوشمند:

یکی از مزایایی سیستم های هوشمند این است که دارای ترموستات کنترل هوشمند هستند. اگر بخواهیم در یک مکان همیشه درجه معینی داشته باشد خودش درجه دما را اندازه گیری می کند. به صورت اتوماتیک خاموش می‌شود و در صورتی که دمای هوا تغییر کند به صورت خودکار خودش روشن می‌شود.

 

3.کاهش هزینه‌ها:

در گذشته سیستم های سرمایشی از برق زیادی مصرف می کردند ولی امروزه مصرف برق آنها به گونه ای شده است که مصرف برق ها پایین آمده و باعث کاهش هزینه شده  است .

 

4.کنترل آسایش:

سیستم های جدید به دلیل هوشمند بودن دما اتاق را اتوماتیک تنظیم می کند و نیازی به کم و زیاد کردن درجه آن نیست  همین امر باعث آسایش در محیط می شود.

 

5.جریان هوای مطلوب:

در سیستم های خنک کننده هوشمند امروزی تعبیه شده است که گرد و غبار را گرفته و هوای مطلوبی را مهیا می کنند.

 

6.قابل استفاده در همه محیط‌ها:

تولید کنندگان سیستم های سرمایشی با توجه به شرایط محیط، سیستم های متفاوتی را تولید کرده اند. که مشتریان بتوانند باتوجه به شرایط فعلی مناسبترین انتخاب را داشته باشند.

 

7.طول عمر طولانی تر:

سیستم‌های سرمایشی مثل اسپلیت، کولر گازی و … نسبت به سیستم‌های سرمایشی قدیمی طول عمر بیشتری دارند و این در صورتی است که طبق دستوالعمل‌های سازنده از آن‌ها استفاده شود.

 

خرید محصولات سرمایشی در شهریار

 

مجموعه تهران تاسیسات با سال ها تجربه درخشان ، در زمینه مشاوره و فروش انواع سیستم های گرمایشی و سرمایشی فعالیت می کند. شما مشتریان عزیز می توانید برای  از کارشناسان مجموعه تهران تاسیسات برای خرید محصولات سرمایشی در شهریار مشاوره بگیرید تا بهترین خرید را تجربه کنید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جستجو

آخرین مقالات

تبلیغات

0
  0
  سبد خرید
  سبدخرید شما خالی استبازگشت به خرید

  این سایت به فروش میرسد.

  Days
  Hours
  Minutes
  Seconds

  جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

  مهدی حسینیان