خرید کولر اوتک

خرید کولر اوتک انتخابی مقرون به صرفه برای خرید کولر است. امروزه در بازار شرکت های متفاوتی کولر آبی با مصرف انرژی و کیفیت متفاوت تولید و به بازار عرضه می کنند. هنگام مراجعه به بازار با در نظر گرفتن برخی نکات و عوامل میتوانید خریدی بهینه داشته باشید. یکی از اصلی ترین فاکتور ها در انتخاب کولر آبی برند دستگاه است.
این امر از آن جهت حائز اهمیت است که شرکت های مطرح مانند اوتک به طور معمول از اجزای با کیفیت در ساخت کولر بهره می برند به همین جهت دستگاه تولید شده از سطح کیفیت همچنین بازدهی بالایی برخوردار بوده و با کمترین میزان مصرف انرژی دمای اتاق را به درجه دلخواه کاربر می رساند. محصولات اوتک دارای گارانتی و خدمات پس از فروش هستند و بعد از خرید در صورت هر نوع خرابی برای دستگاه می توانید  با مراجعه به مراکز خدمات دهی  درخواست رفع ایراد کنید.
از دیگر نکات مهم در خرید کولر اوتک توجه به ابعاد و توان ظرفیت هوادهی کولر آبی مناسب با محل جغرافیایی، ضخامت دیواره و کف کولر آبی آن است. امروزه برخی از مارک های معروف به صورت تقلبی و بدون گارانتی در بازار موجود می باشد که هنگام خرید نمی توانید به راحتی تشخیص دهید. شما می توانید برای اطمینان از خرید یک محصول اصلی و با کیفیت خرید کولر اوتک را از تهران تاسیسات انجام دهید  تا این کالا را به صورت رایگان برای شما ارسال و نصب شود و همچنین برای مشاوره با کارشناسان ما تماس بگیرد و از صحت کالای مورد نظر با خبر شوید.

خرید کولر آبی اوتک

مزایای خرید کولر اوتک

استفاده از کولر های آبی  برای خنک سازی روشی رایج و بهینه برای ایجاد هوای خنک در محیط می باشد. معمولا استفاده از کولر های آبی در شهرهایی با هوای گرم و خشک استفاده بیشتری دارد. در این روش کولر آبی با ایجاد رطوبت در محیط علاوه بر تامین هوای خنک مانع از خشکی هوا و ترک خوردن وسایل چوبی و ایجاد الکتریسیته ساکن در محیط می شود و علاوه بر خنک کردن به لطافت هوای محیط نیز کمک می نماید.

اصلی ترین دلایل خرید کولر اوتک به شرح زیر می باشند:

قیمت مناسب تر

مصرف برق پایین تر

نصب و راه اندازی آسان تر

هزینه جزئی بهره برداری و تعمیرات احتمالی

چگونگی انتخاب ظرفیت کولر آبی

انتخاب کولر های آبی برای هر یک از آپارتمان ها بر اساس تفاوت در متراژ بنا و همچنین قرار گرفتن آن واحد در زیر بام ساختمان و یا قرار گرفتن در طبقات وسط نحوه محاسبه و انتخاب کولر آبی متفاوت است. اما تأکید می نمایم که در واحدهایی که در واقع سقف آنها بام ساختمان هستند، بدلیل تابش مستقیم نور گرم آفتاب داغ تابستان، احتیاج به انتخاب کولر آبی با ظرفیت خنک کنندگی بیشتر دارند.

ظرفیت هوادهی کولرهای آبی باید متناسب با متراژ و سطح مفید زیربنای محل مورد استفاده و شرایط آب و هوایی انتخاب گردد.

چنانچه از کولر آبی با ظرفیت هوادهی بیشتر از ظرفیت و ابعاد کانال کشی اجرا شده و یا ظرفیتی بیشتر از ظرفیت خروج هوای دریچه های کولر نصب شده در واحد خود استفاده کنید، صدای عبور هوا در طول زمان بهره برداری از کولر آبی به طور آزار دهنده ای شنیده می شود.

خرید کولر اوتک

شما می توانید جهت خرید کولر اوتک به فروشگاه تهران تاسیسات مراجعه نماید تا از خرید کولری با کیفیت اطمینان حاصل نماید.

0
  0
  سبد خرید
  سبدخرید شما خالی استبازگشت به خرید

  این سایت به فروش میرسد.

  Days
  Hours
  Minutes
  Seconds

  جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

  مهدی حسینیان